درباره ما

ما که هستیم؟

_

ماموریت و چشم انداز ما

 IT-man با هدف ارائه راهکارهای جامع در حوزه فناوری اطلاعات و با پشتوانه 15 سال تخصص و تجربه مدیران خود در این زمینه در سال 97 تاسیس گردید. تمرکز و حوزه ی خدمت رسانی ما با توجه به نوع نیاز جامعه و پیدایش و  رشد استارتاپ های گوناگون در سال های اخیر، بیشتر بر روی شرکت هایی است که توان استخدام نیروهای متخصص در زمینه IT را ندارند یا بنا به دلایلی تمایلی به این کار را ندارند. تا به این وسیله در راستای اهداف مان و در کنار فعالان اقتصادی کشور عزیزمان حرکت کنیم تا رسالت خود را که همانا به حرکت درآوردن چرخ افتصاد ایران مان است، در حد توان و بضائت مان به سرانجام رسانیم.

اما خدمات IT-man محدود به این شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط نمی شود. ما همواره در تلاشیم تا با در اختیار قراردادن تجربیات مان به ادمین های شبکه و تیم های  ITدر شرکت ها و سازمانهای مختلف و همچنین ارائه خدماتی که به صورت معمول از طرف شرکت ها برون سپاری می شود، مانند تعمیرات تخصصی سخت افزاری به تمامی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی کوچک و بزرگ خدمت رسانی نمائیم.

خدمات ما

ما با بهره مندی از تخصص، تجربه و جوان گرایی برای تمامی نیازهای تخصصی شما راهکاری داریم.از ابتدایی ترین قدم ها برای طراحی شبکه شما تا راه اندازی پیشرفته ترین سرویس های تحت شبکه و همچنین نگهداری و مراقبت از شبکه ی شرکت شما.

هنگامی که در شلوغ ترین زمان کاری خود می باشید و ناگهان یکی از کامپیوترهای شما که یکی از حساس ترین افراد شما با آن کار می کند دچار مشکل می شود، لحظه ای درنگ نکنید و با IT-man خود تماس بگیرید تا در همان زمان و بدون فوت وقت اقدام به رفع مشکل سیستم شما از راه دور نماییم.

100%

طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه

100%

پیاده سازی بستر مجازی شبکه سمت سرور و دسکتاپ

100%

راهکارهای سازمانی بر اساس تکنولوژی Microsoft Sharepoint

100%

ارائه راهکارها و ایجاد بستر دورکاری برای شرکت ها

تیم ما

_

ما با هم کار می کنیم

یکی از ویؤگی های IT-man استفاده از یک تیم خوب و با تجربه می باشد. که این امر باعث کاهش زمان حل مشکلات شبکه و کامپیوتر های می شود. ما سعی کردیم همیشه در کنارهم خاطره ی خوبی از خدمت رسانی و پشتیبانی در ذهن مشتریان مان ایجاد کنیم. 

همکاران

_

همکاران و حامیان ما

اعضا

_

تیم ما

با IT-man های ما بیشتر آشنا شوید. هر کدام از متخصصین ما در زمینه ی کاری خود از بهترین ها هستند.

مهران فلاح Founder & CEO

رضا فتحی کارشناس ارشد شبکه و امنیت

image

آرین دلشاد کارشناس ارشد شیرپوینت

حسن سوار کارشناس ارشد پسیو شبکه

سهیل رحمت نژاد کارشناس شبکه و سخت افزار