Programming
Programming

درباره شرکت پشتیبانی شبکه و سخت افزار

_

ماموریت و چشم انداز ما

 IT-MAN با هدف ارائه راهکارهای جامع در حوزه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و سخت افزار و با پشتوانه ۱۵ سال تخصص و تجربه مدیران خود در این زمینه در سال ۹۷ تاسیس گردید. تمرکز و حوزه ی خدمت رسانی ما با توجه به نوع نیاز جامعه و پیدایش و  رشد استارتاپ های گوناگون در سال های اخیر، بیشتر بر روی شرکت هایی است که توان استخدام نیروهای متخصص در زمینه IT را ندارند یا بنا به دلایلی تمایلی به این کار را ندارند. تا به این وسیله در راستای اهداف مان و در کنار فعالان اقتصادی کشور عزیزمان حرکت کنیم تا رسالت خود را که همانا به حرکت درآوردن چرخ افتصاد ایران عزیزمان است، در حد توان و بضائت خود به سرانجام رسانیم.

اما خدمات IT-man محدود به این شرکت ها و فضای استارتاپی کشور نمی شود. ما همواره در تلاشیم تا با در اختیار قراردادن تجربیات مان به ادمین های شبکه و تیم های  IT در شرکت ها و سازمان های مختلف و همچنین ارائه خدماتی که به صورت معمول از طرف شرکت ها برون سپاری می شود، مانند مشاوره و طراحی شبکه، اجرای پسیو و اکتیو شبکه، نگهداری و پشتیبانی شبکه ، تعمیرات تخصصی سخت افزاری و … به تمامی شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی کوچک و بزرگ خدمت رسانی نمائیم.

خدمات ما

IT-MAN واحد IT شماست

_

ما، در مجموعه IT-MAN با بهره مندی از تخصص، تجربه و جوان گرایی برای تمامی نیازهای کامپیوتری شما راهکاری داریم.از ابتدایی ترین قدم ها برای طراحی شبکه شما تا راه اندازی پیشرفته ترین سرویس های تحت شبکه و همچنین نگهداری و مراقبت از شبکه و ارائه خدمات پشتیبانی شبکه مختص شرکت شما.

هنگامی که در شلوغ ترین زمان کاری خود هستید و ناگهان یکی از کامپیوترهای شما که یکی از حساس ترین افراد شما با آن کار می کند دچار مشکل می شود، لحظه ای درنگ نکنید و با      IT-man خود تماس بگیرید تا در همان زمان و بدون فوت وقت اقدام به رفع مشکل سیستم شما از راه دور نماییم.

100

طراحی شبکه،نصب و راه اندازی، خدمات پشتیبانی

100

خدمات ویپ و راه اندازی مرکز تماس

100

راهکار های یکپارچه سازمانی بر بستر Sharepoint

100

تامین قطعات، نگهداری و پشتیبانی سخت افزار شبکه

تیم ما

_

ما با هم کار می کنیم

یکی از ویژگی های IT-man استفاده از یک تیم خوب و با تجربه می باشد. که این امر باعث کاهش زمان حل مشکلات شبکه و کامپیوتر های شما می شود. ما سعی کردیم همیشه در کنارهم خاطره ی خوبی از خدمت رسانی و پشتیبانی شبکه و سخت افزار در ذهن مشتریان مان ایجاد کنیم

 

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار
خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار

برخی از شرکت هایی که IT-MAN دارند

_

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره، از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید